PROMOCJA! DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 99,99 ZŁ STRZYKAWKA + MIXING WATER 5 ML GRATIS! CHEMICAL SUBSTANCES FOR RESEARCH USE ONLY.

Wersje językowe
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Promocje
Ipamorelin 5 mg
Ipamorelin 5 mg

119,00 zł

Cena regularna: 139,00 zł

Najniższa cena: 139,00 zł
szt.
BACTERIOSTATIC WATER 10ML
BACTERIOSTATIC WATER 10ML

29,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
DSIP 5mg
DSIP 5mg

89,00 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
szt.
MK-677 Ibutamoren
MK-677 Ibutamoren

179,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 179,00 zł
szt.

Peptydy w zastrzykach

Peptydy w zastrzykach stanowią innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Są to krótkie łańcuchy aminokwasów, wykazujące zdolność do stymulowania różnych procesów w organizmie, takich jak regeneracja komórek, wzrost włosów, czy produkcja kolagenu. Dzięki tym właściwościom zastrzyki z peptydami zyskują coraz większą popularność jako metoda poprawy wyglądu skóry, redukcji zmarszczek oraz wspomagania leczenia różnych schorzeń. Ważne jest jednak, aby pamiętać o konsultacji z lekarzem lub specjalistą przed podjęciem decyzji o zastosowaniu tej metody, gdyż może ona nie być odpowiednia dla każdego pacjenta. Zapoznaj się z ofertą peptydów na włosy.

Stosowanie peptydów w zastrzykach

Stosowanie peptydów w zastrzykach stało się w ostatnich latach popularne, zwłaszcza w dziedzinie medycyny, kosmetologii oraz sportu. Pełnią one kluczowe funkcje w organizmie człowieka. W związku z tym ich zastosowanie przynosi różnorodne korzyści zdrowotne, takie jak przyspieszenie gojenia się ran, stymulacja wzrostu mięśni czy poprawa wyglądu skóry.

W medycynie peptydy są wykorzystywane przede wszystkim w terapiach regeneracyjnych i przeciwnowotworowych. Zastrzyki z peptydami wspomagają leczenie chorób autoimmunologicznych, przyspieszają regenerację tkanek czy hamują rozwój komórek nowotworowych. W kosmetologii są stosowane głównie w celu poprawy wyglądu skóry, redukcji zmarszczek oraz stymulacji produkcji kolagenu. W sporcie natomiast peptydy są używane w celu przyspieszenia regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym oraz wspomagania wzrostu masy mięśniowej.

Peptydy w zastrzykach są substancją chemiczną przeznaczoną wyłącznie do badań.

Produkt nie jest produktem spożywczym ani suplementem diety, nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

W przypadku złego samopoczucia lub działań niepożądanych wywołanych kontaktem z substancją należy zasięgnąć opinii lekarza.

CJC-1295 DAC 5mg (1)

CJC-1295 DAC 5mg  (1)
CJC-1295 DAC 5mg (1)

CJC-1295 DAC 5mg  jest substancją chemiczną przeznaczoną wyłącznie do badań.

W trosce o najwyższą jakość produktu badania laboratoryjne pod kątem stężenia i czystości wykonywane są dla każdej partii produktu, które znajdują się w zakładce „Badania”.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

139,99 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl