PROMOCJA! DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA STRZYKAWKA + MIXING WATER GRATIS! CHEMICAL SUBSTANCES FOR RESEARCH USE ONLY.

Wersje językowe

CJC-1295 DAC 5mg (1)

CJC-1295 DAC 5mg  (1)
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 132,05 zł

Cena regularna: 139,00 zł

132.05
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 132,05 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

CJC-1295 DAC to syntetyczny związek będący analogiem hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH) , czyli somatoliberyny, zarówno po jednokrotnym, jak i wielokrotnym podaniu. Zwiększa także poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1) w osoczu. 

DACTM  w tym wypadku jest ugrupowaniem addytywnym, które przedłuża okres półtrwania CJC-1295 w osoczu.

Dzięki jego obecności w strukturze środek promuje zwiększoną produkcję i wydzielanie GH do 14 dni, co jest równoległe z pozostawaniem związku w organizmie w stężeniu możliwym do zbadania.

Ogromnym plusem tego związku jest to, że był on wykorzystywany w kompleksowych badaniach naukowych  na modelu zwierzęcym. Dzięki temu możliwe jest oszacowanie najbardziej efektywnego dawkowania, potencjalnych skutków ubocznych oraz niebezpieczeństw płynących z jego stosowania

Po raz pierwszy peptyd został opisany w 2006 r., a za jego twórcę uznaje się kanadyjską firmę ConjuChem Biotechnologies.

 

Skład preparatu CJC-1295 DAC 5mg

Preparat CJC-1295 DAC 5mg zawiera 5mg substancji aktywnej. Preparat wyróżnia się wysokim stopniem czystości chemicznej i poddawany jest kontroli jakości.

 

CJC-1295 DAC 5mg jest substancją chemiczną przeznaczoną wyłącznie do badań.

W trosce o najwyższą jakość produktu badania laboratoryjne pod kątem stężenia i czystości wykonywane są dla każdej partii produktu, które znajdują się w zakładce „Badania”.

 

Produkt jest dostępny w sprzedaży dla osób prywatnych i instytucji badawczych, laboratorium, uczelni lub kół chemicznych mających na celu prowadzenie badań.

 

Produkt nie jest produktem spożywczym ani suplementem diety, nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

 

W przypadku złego samopoczucia lub działań niepożądanych wywołanych kontaktem z substancją należy zasięgnąć opinii lekarza.

 

Warunki przechowywania

Nierozcieńczoną ampułkę z liofilizowanym proszkiem przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po rozpuszczeniu, substancja powinna być przechowywana w temperaturze od 2 do 8 °C .

Wszystkie wyżej wymienione właściwości zostały zaobserwowane przy badaniach laboratoryjnych nie odbywających się na ludziach, mają one charakter jedynie informacyjny. Wszelkie informacje zawarte w opisach nie są zatwierdzone przez GIS, GIF ani EFSA. Substancja nie jest lekiem, produktem spożywczym ani suplementem diety, nie nadaje się on do spożycia przez ludzi. Produkt jest sklasyfikowany jako odczynnik chemiczny/materiał odniesienia dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej, można go używać wyłącznie do badań naukowych. Pozostałe informacje na temat środka zawarte są w karcie charakterystyki substancji chemicznej, która udostępniamy do wglądu. Produkty dostępne są tylko dla instytucji lub osób prywatnych, które są powiązane z działalnością badawczą lub laboratoryjną.

Możliwe zastosowania CJC-1295 DAC

Jednym z możliwych zastosowań peptydu CJC-1295 DAC jest wspomaganie procesów regeneracji organizmu oraz stymulacja wzrostu mięśni. Ze względu na jego zdolność do zwiększania produkcji hormonu wzrostu może być użyteczny w badaniach nad terapiami anty-starzeniowymi, leczeniem zaburzeń hormonalnych czy wspomaganiem regeneracji po urazach. Warto jednak pamiętać, że peptyd ten jest obecnie przeznaczony wyłącznie do badań naukowych i nie jest dopuszczony do stosowania u ludzi. W asortymencie znajdziesz także peptydy DSIP.

Ograniczenia i przeciwwskazania

Mimo że CJC-1295 DAC wykazuje obiecujące właściwości w badaniach na modelu zwierzęcym, istnieje wiele ograniczeń i przeciwwskazań związanych z jego stosowaniem. Przede wszystkim nie jest dopuszczony do stosowania u ludzi, co oznacza, że jego bezpieczeństwo i skuteczność w przypadku terapii ludzkich nie są potwierdzone. Ponadto, ze względu na długotrwałe utrzymywanie się peptydu w organizmie, istnieje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych oraz interakcji z innymi substancjami. W związku z tym, przed rozpoczęciem badań z użyciem CJC-1295 DAC, należy dokładnie ocenić potencjalne zagrożenia i korzyści wynikające z jego stosowania.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl