PROMOCJA! DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 99,99 ZŁ STRZYKAWKA + MIXING WATER 5 ML GRATIS! CHEMICAL SUBSTANCES FOR RESEARCH USE ONLY.

Wersje językowe

Ipamorelin 5 mg

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 
 Skład preparatu Ipamorelin 5mg

Preparat Ipamorelin 5mg zawiera 5mg substancji aktywnej. Preparat wyróżnia się wysokim stopniem czystości chemicznej i poddawany jest kontroli jakości.

 Ipamorelin 5mg jest substancją chemiczną przeznaczoną wyłącznie do badań.

W trosce o najwyższą jakość produktu badania laboratoryjne pod kątem stężenia i czystości wykonywane są dla każdej partii produktu, które znajdują się w zakładce „Badania”.

 

Produkt jest dostępny w sprzedaży dla osób prywatnych i instytucji badawczych, laboratorium, uczelni lub kół chemicznych mających na celu prowadzenie badań.

 

Produkt nie jest produktem spożywczym ani suplementem diety, nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

 

W przypadku złego samopoczucia lub działań niepożądanych wywołanych kontaktem z substancją należy zasięgnąć opinii lekarza.

 

Warunki przechowywania

Nierozcieńczoną ampułkę z liofilizowanym proszkiem przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po rozpuszczeniu, substancja powinna być przechowywana w temperaturze od 2 do 8 °C .

Wszystkie wyżej wymienione właściwości zostały zaobserwowane przy badaniach laboratoryjnych nie odbywających się na ludziach, mają one charakter jedynie informacyjny. Wszelkie informacje zawarte w opisach nie są zatwierdzone przez GIS, GIF ani EFSA. Substancja nie jest lekiem, produktem spożywczym ani suplementem diety, nie nadaje się on do spożycia przez ludzi. Produkt jest sklasyfikowany jako odczynnik chemiczny/materiał odniesienia dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej, można go używać wyłącznie do badań naukowych. Pozostałe informacje na temat środka zawarte są w karcie charakterystyki substancji chemicznej, która udostępniamy do wglądu. Produkty dostępne są tylko dla instytucji lub osób prywatnych, które są powiązane z działalnością badawczą lub laboratoryjną.

Ipamorelin – bezpieczeństwo stosowania

Chociaż Ipamorelin wykazuje obiecujące właściwości w badaniach laboratoryjnych, dalsze badania kliniczne są niezbędne, aby potwierdzić jego bezpieczeństwo i skuteczność u ludzi. Obecnie nie ma wystarczających danych na temat długoterminowych skutków stosowania tego peptydu, dlatego nie jest on zalecany do stosowania przez osoby niezwiązane z badaniami naukowymi. Należy pamiętać, że Ipamorelin jest substancją przeznaczoną wyłącznie do badań i nie jest produktem spożywczym ani suplementem diety. W przypadku kontaktu z substancją lub wystąpienia działań niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.

Ipamorelin – peptyd wspomagający zdrowie

Ipamorelin to peptyd, który aktywuje receptor greliny, odgrywając kluczową rolę w regulacji energii i masy ciała. Znajduje się głównie w mózgu, ale może również występować w mięśniu sercowym, szkielecie i wątrobie. Ipamorelin jest coraz bardziej znany jako peptyd przeciwstarzeniowy oraz peptyd spalający tłuszcz, gdyż przyspiesza proces lipolizy, czyli zorganizowanego niszczenia tkanki tłuszczowej.

Korzyści zdrowotne związane z Ipamorelin

Peptydy Ipamorelin zdobywają popularność ze względu na swoje korzyści zdrowotne. Pomagają w walce z otyłością i starzeniem się, a także zwiększają poziom energii i tempo metabolizmu. Ipamorelin wspomaga walkę ze starzeniem się poprzez zwiększenie poziomu energii oraz utrzymanie i budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Po 30. roku życia poziom ludzkiego hormonu wzrostu zaczyna spadać, a Ipamorelin pomaga utrzymać wymagany poziom hormonów wzrostu i energii w organizmie.

Mechanizm działania Ipamorelin

Ipamorelin jest silnym, wysoce wydajnym peptydem syntetycznym o właściwościach podobnych do ludzkich hormonów wzrostu (HGH). Składa się z pięciu aminokwasów. Sam peptyd nie jest hormonem wzrostu, natomiast stymuluje rozwój naturalnych hormonów wzrostu w organizmie. W przeciwieństwie do innych hormonów stymulujących HGH Ipamorelin nie zwiększa znacząco poziomu kortyzolu i hormonu adrenokortykotropowego (ACH) w osoczu krwi, co sprawia, że jest jedynym w swoim rodzaju peptydem odpowiedzialnym za stymulację hormonu wzrostu.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl