PROMOCJA! DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 99,99 ZŁ STRZYKAWKA + MIXING WATER 5 ML GRATIS! CHEMICAL SUBSTANCES FOR RESEARCH USE ONLY.

Wersje językowe
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Sprawdź nasze aktualności:

Czym charakteryzują się peptydy BPC 157?

Czym charakteryzują się peptydy BPC 157?

Peptydy BPC 157 to białko odkryte w kwasie żołądkowym w latach 90., które może przyczynić się do rewolucji w medycynie. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej tym związkom oraz ich potencjalnym zastosowaniom w leczeniu różnych schorzeń. Czy BPC 157 rzeczywiście ma szansę stać się podstawą dla nowych leków, chroniących narządy i leczących uszkodzenia w ich obrębie? Zapraszamy do lektury.

Skład i kontrola jakości preparatu BPC 157 10mg

Preparat BPC 157 10mg zawiera syntetycznie wytwarzany 15-aminokwasowy fragment białka obecnego w kwasie żołądkowym. Wyróżnia się wysokim stopniem czystości chemicznej oraz jest poddawany rygorystycznej kontroli jakości. Należy jednak pamiętać, że jest to substancja chemiczna przeznaczona wyłącznie do badań naukowych, obecnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi ani nie jest suplementem diety.

Warunki przechowywania peptydów BPC 157

Aby zachować właściwości peptydów BPC 157, nierozcieńczoną ampułkę z liofilizowanym proszkiem należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po rozpuszczeniu substancja powinna być przechowywana w temperaturze od 2 do 8 °C.

Potencjalne zastosowania peptydów BPC 157 w medycynie

Badania nad peptydami BPC 157 są jeszcze w fazie eksperymentalnej, jednak wstępne wyniki sugerują, że mogą one mieć szerokie zastosowanie w medycynie. Peptydy te mogą przyspieszać gojenie się ran, poprawiać regenerację uszkodzonych tkanek oraz chronić narządy przed dalszym uszkodzeniem. Ponadto BPC 157 może być pomocny w leczeniu stanów zapalnych i bólowych, takich jak zapalenie stawów czy wrzody żołądka. W przyszłości istnieje szansa, że peptydy te staną się podstawą dla nowej klasy leków o szerokim spektrum działania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl